Lesní dům Janské Lázně

Rodinný hotel a restaurace Lesní dům v Janských Lázních se nachází na okraji malebného lázeňského městečka při silnici ze Svobody nad Úpou do Černého Dolu. Z centra Janských Lázní k němu dorazíte po deseti až patnácti minutách chůze do kopce mezi lázeňskými domy.  Ale podle místních ta námaha stojí za to. Tak uvidíme.

Malou předzahrádku se synem míjíme, v letním vyhřátém dni se nám na přímém slunci přeci jen sedět příliš nechce. Vnitřek restaurace je vkusně zařízen ve dřevě a v loveckém duchu. Ale „mrtvolky“ zvířat nejsou naštěstí všudypřítomné, takže zde klidně může posedět i „ekoterorista“ mého ražení. Na přinesení jídelního lístku sice musíme čekat více než pět minut, ale dále je pak již obsluha perfektní. Číšník je vstřícný a trpělivý k naší dlouhé nerozhodnosti. Nakonec volíme klasiku, já svíčkovou, syn palačinky s ovocem a zmrzlinou.

Svíčková je na stole během chvilky, palačince trvá příchod na náš stůl přibližně o patnáct minut déle. Svíčkové s knedlíky se nedá nic vytknout, vypadá i chutná skvěle. Palačinka mohla být trochu méně tuhá, ale skvělé borůvky a pravá šlehačka toto napravují. Vše zapíjíme točenou kofeinou, sladší obdobou kofoly. Odcházíme spokojeni a číšník nám k tomu ještě přeje krásný den.

Vysvědčení:

Jídlo: 1 * svíčková / 2- palačinka

Obsluha: 2 (Jen kvůli dlouhému čekání na jídelní lístek a palačinku, jinak by to byla 1)

Vybavení: 1 (rozdělení na nekuřáckou a kuřáckou část, dětská sedačka, se zvířecím druhem vás nevyženou, toalety čisté a udržované).

Hotel Lesní dům Krkonošská 208, 542 25 Janské Lázně www.lesnidum.cz

Sledujte nás

Hugova dobrodružství

Rychlý kontakt

Socialní - vždy jako poslední článek!!!