Pod hradem - Humpolec - Rozkoš

Vyhlášený zájezdní hostinec Pod hradem stojí v místní části Humpolce zvaném Rozkoš přímo u hlavní silnice vedoucí z Humpolce do Havlíčkova Brodu. V její blízkosti vede také turistická cesta ke zřícenině hradu Orlík.

Restaurace je vkusně zařízena a rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, přičemž každá z nich mí i svůj vlastní vchod.  Nekuřácké části dodává příjemnou atmosféru krb umístěný v rohu místnosti. V nabídce je především zvěřina, údajně z blízkých lesů, v cenové hladině od 80 do 150 korun. Pivo od místního Bernarda a točená kofola.

Objednávám si jelení guláš s domácím knedlíkem. Jídlo mám na stole během pěti minut a musím říci, že jsem nad míru spokojen. Zejména knedlíky se doslova rozplývají v ústech. Pravda, omáčka je trochu pikantnější, ale to je jen o zvyku. Jinak je vynikající, stejně jako maso.

Celkové bezvadné vysvědčení pokazily restauraci Pod hradem její toalety, které nebyly zrovna v nejlepším stavu. Škoda je také neprofesionality číšníka. Nepopřál dobrou chuť, nepoděkoval za spropitné a ani nepoděkoval za návštěvu. Možná jsou to maličkosti, ale na celkovém dojmu se to pak podepíše. Pejsek nevadí, dětský koutek není.

 

 

Hodnocení:

Jídlo…………… 1* (zde není co vytknout)

Vybavení……. 2 (kvůli toaletám)

Obsluha……… 3 (neosobní přístup, nepoděkování)

 

Kontakt:

Zájezdní hostinec Pod hradem, Rozkoš 128, Humpolec

 

 

 

Sledujte nás

Hugova dobrodružství

Rychlý kontakt

Socialní - vždy jako poslední článek!!!