Svět podle poutníka

V této, zdovolením zcela závislé, rubrice si dovolím sdílet svůj pohled na svět, své názory a postřehy. A občas i nějaký klasický článek. Přeji hezké počtení a děkuji za přízeň!

Co nás čeká v nejbližších týdnech, aneb Covid 19 se vrací?

Je možné, že před sebou máme poslední tři týdny relativně klidného života, kdy si můžeme užívat dovolených i běžných vycházek a nákupů, bez roušek a větších omezení. Podle řady studií, které přicházejí zejména od zahraničních odborníků, se do střední Evropy a Česka blíží druhá vlna epidemie koronaviru Covid 19. Ta má být tentokrát mnohem zákeřnější a onemocnět mají desetitisíce lidí, zvýšit se má také smrtnost. Číst dál

Občanská neposlušnost? - Covid 19

Vážení přátelé ano, dlouho jsem mlčel a k současné situaci se nevyjadřoval, říkal jsem si nejsem odborník, tak nebudu čeřit vody, ale nyní cítím potřebu toto mlčení ukončit.

Nebudu psát dlouhé statě, nejsem odborník, nevím, kde je pravda, ale cítím se podváděn a ohlupován. Během jednoho dne v rádiu (Radiožurnál) slyším vyjádření několika odborníků, která se ale naprosto rozcházejí. Jeden tvrdí, že očkování bude funkční na všechny mutace viru Covidu 19, jiný to zpochybňuje. Jeden vyzívá k uzavření škol, druhý to považuje za zbytečné opatření… Politici jsou na tom ještě hůře než odborníci. A je jedno, z jaké jsou strany a zda z vládnoucí či opoziční skupiny. Jejich protichůdná vyjádření dělají z lidí hlupáky.

Číst dál

Dobré ráno!

Dobré ráno!, málokterý pozdrav v sobě nese tolik pokrytectví a přetvářky! „Dobré ráno!, přejeme si navzájem, ale mozkem se nám honí úplně jiná slova: „Zatracené vstávání, proč nemůžu zůstat ještě chvíli v posteli?, panebože už zase nový den, kterej blbec vymyslel ráno?,…“ číst dál

Sledujte nás

Hugova dobrodružství

Rychlý kontakt

Socialní - vždy jako poslední článek!!!