Babiš v Izraeli, Mosad v Česku?

Vážení přátelé, denik z Lockdownu zveřejňuji pravidelně na stránkách www.krajskelisty.cz. Tento díl ale redakce odmítla, že je moc politický. A mají v Krajských listech pravdu, přesto mi přišlo líto tento můj "kontroverzní" text někde nezveřejnit, a tak ho vkládám alespoň na tyto stránky, byť se sem úplně nehodí. Děkuji za pochopení.

Premiér Babiš na poradě v Izraeli, očkování je jediným řešením, lockdown nejspíš až do Velikonoc… Do června může údajně na Covid 19 a jeho mutace umřít až čtyřicet tisíc lidí Obyvatelé propadají depresím, roste počet nespokojených lidí s přijatými opatřeními, v řadě měst se konají demonstrace proti vládním opatřením. Některé země zastavily očkování vakcínou Astra Zenica, může prý být nebezpečná.

V úvodním odstavci jsem shrnul, dle mého, zásadní informace posledních dnů života v lockdownu, Pojďme se nyní u některých zastavit blíže a možná zmíníme i jiné záležitosti. Asi nejpodstatnější je návštěva premiéra a několika jeho poradců v Izraeli, zemi, která prý nejlépe zvládla boj s coronavirem a brzy by se mohla vrátit k normálnímu životu. " Číst dál

Sledujte nás

Hugova dobrodružství

Rychlý kontakt

Socialní - vždy jako poslední článek!!!