Poutníkovy drobnosti pro radost i k užitku...

V tomto mini obchůdku, který rozhodně nemá za cíl státi se vydělávajícím eshopem, si můžete zakoupit malou drobnost pro radost i k užitku. V nabídce se postupně objeví rozličné turistické předměty, knížečky, čajíky, svíčky, francovky s macerovanými bylinkami... a možná i něco malého na zub...

Protože tohle není eshop, případnou objednávku učiňte prosím na email: redakce@ceskypoutnik.cz a do předmětu zprávy uveďte Obchůdek. K ceně výrobků připočítáváme pouze poštovné dle tarifu České pošty (od 13 Kč do 60 Kč - podle celkové váhy zásilky). Cenu poštovného Vám zašleme na základě vaší celkové objednávky. Penízky za objednané dárky zasílejte prosím na číslo účtu: 257812442/0300, který patří spolku Na návštěvě, jenž je provozovatelem webu Český poutník. Do zprávy prosím uveďte své jméno, abychom věděli, od koho je došlá platba. Objednaný výrobek odešleme na Vaši adresu následující pracovní den po dni připsání peněz na účet.

A to nejlepší závěrem. Koupí některého z produktů na této stránce uděláte hned několikanásobnou radost. Potěšíte totiž nejen sebe, ale úsměv na tváři vykouzlíte i nám, neboť nám svým nákupem umožníte rozvíjet naše neziskové projekty (Vybudování muzea Českého poutníka a instalaci poutníkových laviček).

Za Váš nákup děkujeme předem a jako malé poděkování přikládáme ke každé zásilce pohled s razítkem Českého poutníka! 

Francovka ALPA s macerovanými bylinkami

Img_1422  Turistovo unavené tělo nejlépe osvěží francovka Alpa, klasika to českých luhů a hájů... Abychom její účinky ještě źvýšili, naložili jsme do lahviček uzdravující byliny. Nabízíme vám zatím tři varianty:

 Alpa s rozmarýnem a meduňkou - s tonizujícími a dezifekčními účinky

 Alpa s mátou - vynikající při nachlazení

 Alpa s mátou a citronelou - pomáhá při nachlazení a únavě

 Cena 50 Kč /ks - (z toho 15,-Kč dar pro sdružení)              

Sazenice buku

Dsc_3304 Dsc_3311 Img_0061 Sazenice buku, které pochází od přibližně 150 let starého stromu rostoucího na okraji Velmovic na Táborsku.

Cena: 50 Kč/ ks (z toho dar pro sdružení: 35,- Kč)

Kouzelný tvarůžek

Img_1439 Milujete tvarůžky alias syrečky? Pak musíte tuhle knížečku plnou "voňavých" receptů určitě mít!

Cena: 85,- Kč/ ks (z toho dar pro sdružení 25,-Kč)

Bylinkové probuzení

 Img_1446  Čaj z bylinek z naší zahrádky se špetkou kardamonu Vám dodá nejen energii do nového dne, ale pohladí i Vaši duši. Doporučujeme podávat mírně oslazený medem nebo třtinovým cukrem. Doba louhování: 5 - 10 minut.

Složení: Meduňka, jiaogulan, citronela, máta, kardamon.

Sáček 25g: 40,- Kč (z toho  příspěvek na sdružení 20 Kč) 

Sledujte nás

Hugova dobrodružství

Rychlý kontakt

Socialní - vždy jako poslední článek!!!